تبریک سازمان جوانان حزب اسلامی کار به مناسبت توافق هسته‌ای

تبریک سازمان جوانان حزب اسلامی کار به مناسبت توافق هسته‌ای

موج پرس :: در پی اعلام توافق هسته‌ای ایران با کشورهای عضو گروه ۱+۵ و خاتمه ماراتن سیزده ساله مذاکرات بر سر پرونده هسته‌ای کشورمان، سازمان جوانان حزب اسلامی کار، پیام تبریکی را خطاب به ملت بزرگوار ایران اسلامی صادر کرد.

به گزارش موج پرس٬ متن پیام تبریک سازمان جوانان حزب اسلامی کار به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگوار ایران اسلامی

مدت طولانی است که مذاکرات هسته‌ای بین ایران و قدرت‌های بزرگ در جریان است و اکنون تیم قدرتمند دولت تدبیر و امید با تمامی توان دیپلماتیک و فنی آن را به بهترین وجه ممکن، در راستای تامین منافع ملی ایران عزیز، به پیروزی بزرگی رسانده است. با توجه به پیام قدرتمند حماسه ۲۴ خرداد ۹۲ و عیان شدن بنیادهای مشروعیت مردمی برای دنیا و شنیدن این پیام به گوش جهانیان، این مذاکرات به بهترین نحو انجام گردیده و دنیا در برابر ملت ایران و فرزندان رشید آنها در تیم مذاکرات هسته‌ای سر تعظیم فرود آورده. راهنمایی‌ها و بیانات روشن مقام معظم رهبری در تعیین نقشه راه این مذاکرات بسیار موثر بوده است و آنرا به سرمنزل مقصود نهایی خود رسانیده است. حمایت‌های بی‌دریغ مقام معظم رهبری از سرداران دیپلماسی ایران موجب گردید که تیم مذاکره کننده ایران عزیز با پشتوانه عظیم و دلگرمی مناسب، مذاکرات سخت و طاقت‌فرسا را با موفقیت تام و تمام به انجام برساند.

این پیروزی بزرگ و تاریخی را خدمت حضرت مهدی(عجل الله)، نائب برحقش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم و امیدواریم این پیروزی عظیم، مقدمه‌ای برای پیشرفت‌ها در عرصه‌های گوناگون برای ملت ایران باشد.

 سازمان جوانان حزب اسلامی کار

درباره نویسنده

117مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 موج پرس. محفوظ است.