دعوت جوانان حامی دولت تدبیر و امید از مردم و جوانان گیلان برای استقبال از رییس حمهور

دعوت جوانان حامی دولت تدبیر و امید از مردم و جوانان گیلان برای استقبال از رییس حمهور

موج پرس :: جوانان حامی دولت تدبیر و امید در گیلان، با صدور اطلاعیه‌ای، از عموم مردم استان، علی‌الخصوص جوانان برای شرکت در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه در پانزدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید دعوت به عمل آوردند.

متن اطلاعیه جوانان حامی دولت تدبیر و امید در گیلان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و جوانان  پرشور استان سرسبز گیلان
شهروندان فرهیخته شهرستان رشت

آغاز سال جدید برای ما ایرانیان با غرور و حماسه ملی همراه بوده است .آنجاییکه رهبر انقلاب امسال را با نام “دولت و ملت ، همدلی و همزبانی ” مزین فرمودند و گامی در خور تقدیر،  در جهت حمایت و پشتیبانی از خدمات و سیاستهای دولت محترم برآمده از تدبیر و عقلانیت برداشتند. از سوی دیگر تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان که باشکوه از حقوق ملت ایران در مقابل قدرتهای جهانی دفاع  و عزتمندانه راهی بسوی صلح و تعامل پایدار با جهانیان گشودند و منطق و درایت و هوشمندی که مخصوص ایرانیان است را در جولانگاه جهانی به عرضه گذاشتند. اینها  گوشه ای از موفقیتها و تلاشهایی است که در دوسال گذشته با روی کار آمدن رییس جمهور محبوب و مردمی  جناب آقای دکتر حسن روحانی  در راس مدیریت اجرایی کشور میسر گردیده است و حرکت قطار انقلاب در ریل “عقلانیت و تدبیر و منطق” که با حضور بی بدیل مردم در پای صندوقهای رای در ۲۴خرداد۹۲ و حمایتهای رهبری در حق الناس بودن آرا و همراهی تمام دلسوزان راستین انقلاب  صورت پذیرفت را باید به فال نیک گرفت و دل به این  امید بست که فرداهای روشنی در انتظار کشور عزیزمان ایران خواهد بود.
اما این پیروزی ها برای ما گیلانیان در آغاز سال جدید و بهار طبیعت، شهد و حلاوتی دو چندان دارد که سرزمین پرافتخارمان و دیار مردمان فرهیخته و دانشمندمان،  استان سرسبز گیلان مزین به قدوم سرسلسه کاروان دولت تدبیر و امید و فرزند خدوم ملت ایران رییس جمهور محبوب و محترم جناب حجه الاسلام والمسلمین  دکتر حسن روحانی  خواهد بود. سفری که یقینا منشاء خدمات و برکات فراوانی برای استان گیلان است.
در همین راستا، ما جوانان حامی تدبیر و امید ، متشکل از جوانان اصلاح طلب و اعتدالگرای استان گیلان  جهت قدردانی و تشکر و پاسداشت تمامی زحمات مجموعه هیات دولت و شخص رییس جمهور در طی دوسال گذشته ، از عموم مردم استان گیلان علی الخصوص جوانان حامی دولت تدبیر و امید دعوت می نماییم در مراسم استقبال از رییس جمهور حضور و گرم شایسته یابند و با همراهی پر شور و نشاط خود اعلام دارند که بدون هیچ دلواپسی  و همراه و همدل و همزبان ، دل درگرو تصمیمات و سیاستهای دولت تدبیر و امید دارند  و در جهت انجام این مهم از هیچ کوششی فرو گذار نخواهند کرد.
دیدار ما : چهارشنبه ، ساعت ۹:۳۰ صبح ، ورزشگاه شهید عضدی رشت

درباره نویسنده

117مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 موج پرس. محفوظ است.