تقدیر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان از حماسه‌ی همدلی گیلانیان

تقدیر سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان از حماسه‌ی همدلی گیلانیان

موج پرس :: سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، با صدور اطلاعیه‌ای، از حماسه‌ی همدلی مردم گیلان در استقبال از کاروان تدبیر و امید قدردانی کرد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و فرهیخته استان گیلان

بار دیگر حضور شما حماسه ساز شد و این بار در استقبال از رییس دولت تدبیر و امید و هیات همراه، چنان حضور پرشور و شعوری از خود به نمایش گذاشتید که بازهم اثبات کرد، گیلان و گیلانی مهمان نواز و قدردان درایت و تدبیر و منطق است.

لذا سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، بر خود فرض می‌داند تا از حضور پرشور و شعور شما مردم شریف گیلان، قدردانی کرده و مراتب  سپاس و تقدیر خود را از اقشار مختلف، گروه‌ها، احزاب و تشکلهای سیاسی و صنفی استان، به ویژه شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های سیاسی اصلاح‌طلب گیلان، مجمع مشورتی توسعه استان، بنیاد اندیشه و توسعه گیلان و شورای مشورتی اصلاح‌طلبان استان گیلان، که با دعوت و بسیج اقشار مختلف مردم، نقش به‌سزایی در رقم‌خوردن حماسه‌ی همدلی داشتند، به ایشان ابلاغ نموده و در پیشگاه آنان که به دعوت مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی هرچه بیشتر دولت و ملت در سال جدید شمسی لبیک گفتند، سر تعظیم و تکریم فرود آورد.

همچنین سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، امیدوار است که ثمرات و برکات سفر رییس محترم جمهور به استان گیلان، با درایت مسئولین استان برای همه مردم بزرگوار و شریف گیلان  ملموس و قابل رویت باشد.

سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان

درباره نویسنده

117مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 موج پرس. محفوظ است.