دعوت سازمان جوانان حزب اسلامی کار از عموم مردم و جوانان گیلانی برای شرکت در مراسم استقبال از رییس دولت تدبیر و امید

دعوت سازمان جوانان حزب اسلامی کار از عموم مردم و جوانان گیلانی برای شرکت در مراسم استقبال از رییس دولت تدبیر و امید

موج پرس:: سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، با صدور اطلاعیه‌ای، از عموم مردم و جوانان استان گیلان دعوت کرد تا همدل و همزبان و همپا با هم، به استقبال رییس دولت تدبیر و امید بروند.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف گیلان و جوانان میهن دوست

به فضل خدا، استان سرسبز گیلان در طلیعه‌ی بهار ۹۴ میزبان رییس جمهور محبوب و مردمی ایران اسلامی خواهد بود. سفر رییس دولت تدبیر و امید به استان گیلان در حالی انجام خواهد شد که انبوهی از کشورها و رقبای منطقه‌ای و جهانی کشور عزیزمان، با توجه به توافقات اولیه هسته‌ای ایران و ۱+۵ در لوزان سوییس، با دقت تمام به این سفر ریاست محترم جمهور چشم دوخته‌اند و بازخورد مردمی اقدامات خردمندانه و مدبرانه‌ی دولت تدبیر و امید را رصد می‌کنند. این امر، علاوه بر خصلت تاریخی مهمان نوازی گیلانیان، مسئولیت ملی و تاریخی ما را در استقبال پرشور از دکتر حسن روحانی و هیأت همراه‌شان دوصدچندان می‌کند.

لذا، سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، ضمن ادای احترام به مردم آگاه و قدرشناس گیلان که همواره در همه بزنگاه‌های تاریخی، به دفاع خودجوش و همه‌جانبه از کیان ملی و آیینی این مرز پر گهر پرداخته‌اند، از آحاد شهروندان گیلانی، خصوصا جوانان غیور استان دعوت می‌کند تا بار دیگر، همدل و همزبان و همپا با هم، به استقبال پرشور از رییس دولت تدبیر و امید همت گمارده و حمایت و قدرشناسی خود را از دولتمردان آگاه و آزاده و دلسوز ایران به جهانیان نشان دهند.

وعده ما

چهارشنبه ۲۶ فروردین ۹۴

ساعت ۹:۳۰ صبح

ورزشگاه شهید عضدی رشت

سازمان جوانان حزب اسلامی کار، شاخه گیلان

درباره نویسنده

117مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 موج پرس. محفوظ است.