علی‌پور: «شهر موش‌ها» می‌تواند خانواده‌ها را با سینما آشتی دهد

علی‌پور: «شهر موش‌ها» می‌تواند خانواده‌ها را با سینما آشتی دهد

موج پرس:: نماینده تهیه کننده فیلم سینمایی”شهر موشها” در گیلان معتقد است که این فیلم میتواند خانواده‌ها را با سینما آشتی دهد.

احمد علیپور نماینده ویژه و تام الاختیار تهیه کننده فیلم شهر موشها (۲) در استان گیلان، در گفت وگو با سایت اعتدال شرق، گفت: شهر موشها به تهیه کنندگی خانم منیژه حکمت و به کارگردانی مرضیه برومند، آماده اکران است و از ۵ شهریور این فیلم در سرتاسر کشور و به ویژه استان گیلان، در سینماها اکران شده است.

وی افزود: شهر موشها در نوع خود از ویژگی خاصی برخوردار است این فیلم یک پروژه ملی‌ست و تا به امروز هم دولت تدبیر و امید حمایت قابل توجه ای را نسبت به این پروژه ملی انجام داده است.

11-300x300علیپور با اشاره به  اهمیت پروژه  این فیلم سینمایی گفت: حال اینکه چرا این فیلم عنوان پروژه را از آن خود کرده است، می توان گفت که شهر موشها این ظرفیت و این امید را می تواند در بین آحاد جامعه و به ویژه اهالی فرهنگ ، هنر و سینما ایجاد کند که سینما هنوز زنده است و نفس می کشد. یکی دیگر از دلایل پروژه نامیدن این فیلم را می‌توان این‌گونه برشمرد که هدف این پروژه آشتی مردم با عرصه سینماست؛سینمایی که در طول این سالها به دلایل مختلف مورد بی مهری واقع شده است.

نماینده فیلم سینمایی”شهرموشها” در گیلان افزود: پیام و شعار این فیلم در حمایت از محیط زیست و همچنین حمایت از کودکان بی‌سرپرست و محروم از سینما در دور افتاده ترین نقاط کشور است. پیام دیگر این فیلم  بخشیدن امید و شادی و نیز صلح و دوستی  و همچنین همبستگی ملی ست و از همه مهمتر  بحث حقوق شهروندی ست که با زبان عروسک  این انتقال صورت می گیرد .بنده امیدوارم جامعه فرهنگ‌دوست استان، با حضور در سینماها، این فیلم پر خاطره و جذاب را به تماشا بنشینند.

فیلم سینمایی شهر موش‌ها(۲)، هم اکنون در سینماهای “سپیدرود” و “‌۲۲ بهمن” رشت  در حال اکران است و به زودی در سایر سینماهای استان نیز به روی پرده خواهد رفت.

62-e1408520927302 m230-e1408521444924

درباره نویسنده

117مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 موج پرس. محفوظ است.