برگزاری نشست مشترک اعضای حزب اسلامی کار گیلان با هیأت مدیره خانه کارگر استان

برگزاری نشست مشترک اعضای حزب اسلامی کار گیلان با هیأت مدیره خانه کارگر استان

موج پرس:: در آستانه عید سعید فطر، نشست مشترک تنی چند از اعضای حزب اسلامی کار (شاخه گیلان)، با اعضای هیأت مدیره خانه کارگر، تشکیلات گیلان، برگزار شد.

در این نشست صمیمانه، که اعضای حزب اسلامی کار، شاخه گیلان، میهمان دوستانشان در خانه ی کارگر استان گیلان بودند، اهم مسایل روز کشور و استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. حاج حسن ایزدی، دبیر خانه کارگر استان گیلان، در ابتدای نشست، ضمن خوش‌آمدگویی به اعضای حزب اسلامی کار و تبریک ایام فرخنده عید فطر، به بیان پیشینه‌ای از فعالیت این تشکل صنفی در استان گیلان پرداخت. ایزدی، با تأکید بر ضرورت همکاری و نزدیکی هر چه بیش‌تر میان دو تشکل، گفت که حزب اسلامی کار به نحوی، مولود خانه کارگر به شمار می‌رود؛ چرا که اعضای مرکزی تشکیلات خانه کارگر، با توجه به ضرورت زمانه و احساس نیاز برای جداسازی فعالیت‌های صنفی خانه کارگر از فعالیت‌های سیاسی اعضا، اقدام به تأسیس حزب اسلامی کار کردند و به نحوی که هم‌اکنون مشاهده می‌کنید، دبیر خانه کارگر، عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار است و دبیرکل حزب اسلامی کار، عضو شورای مرکزی تشکیلات خانه کارگر است و به همین ترتیب، اعضای مشترک دیگری نیز در دو تشکیلات حضور دارند.

در ادامه جلسه، سید نیما مجتبایی، دبیر اجرایی حزب اسلامی کار، ضمن استقبال از همکاری و همگرایی هرچه بیش‌تر دو مجموعه، پیشنهاد حضور عضو ناضر دو مجموعه را در شورای مرکزی دو تشکل ارایه داد که مورد استقبال اعضای حاضر خانه کارگر قرار گرفت. در ادامه نیز برخی از حاضرین در نشست، به بیان دیدگاه‌ها و راهکارهای خود برای همکاری و هم‌افزایی دو مجموعه پرداختند.

سپس با دعوت دبیر خانه کارگر، میهمانان از مجموعه ساختمان‌ها و امکانات سخت‌افزاری خانه کارگر گیلان و مجموعه آموزشگاه‌های علمی و کاربردی آن بازدید به عمل آوردند.

 در این نشست مشترک، “حسن ایزدی”،دبیراجرایی خانه کارگراستان گیلان.”سیدنیمامجتبایی”،دبیراجرایی حزب اسلامی کاردراستان گیلان.”محمد سعیدزاده”،مسئول سازمان جوانان حزب اسلامی کار(شاخه گیلان).”حسن رجیون”، معاون دبیراجرایی، مدیرمالی، پیشکسوت و عضو هیات اجرایی خانه کارگراستان گیلان، “محمد حسن پور”، مسئول امور اعضا و آموزش حزب اسلامی کار(شاخه گیلان) و “پورکریمی”، مسئول اموراعضاء و آموزش خانه کارگراستان گیلان حضورداشتند.

نشست مشترک اعضا و دبیران اجرایی حزب اسلامی کار استان گیلان با تشکیلات خانه کارگر استان، پس از حدود ۲ ساعت صحبت و تبادل نظر، خاتمه یافت. گزارش تصویری این جلسه را در ادامه می‌بینید:

gilananews.ir01 gilananews.ir02 gilananews.ir03 gilananews.ir04 gilananews.ir06 gilananews.ir07 gilananews.ir08 gilananews.ir09 gilananews.ir10 gilananews.ir11 IMG_1038 IMG_1039gilananews.ir12

درباره نویسنده

117مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 موج پرس. محفوظ است.