آغاز فصل جدیدی از فعالیت‏های جهاددانشگاهی گیلان در دولت تدبیر و امید

آغاز فصل جدیدی از فعالیت‏های جهاددانشگاهی گیلان در دولت تدبیر و امید

موج پرس :: جمشید رسایی، سرپرست جدید جهاددانشگاهی گیلان گفت: مدیران دستگاه‏های اجرایی برای حل مشکلات بر توانمندی و پتانسیل جهاددانشگاهی تکیه کنند.

 مهندس جمشید رسایی که در آیین تودیع رییس پیشین جهاد دانشگاهی گیلان و مراسم معارفه خود، سخنرانی می‌کرد، توجه به توسعه تحصیلات تکمیلی در کنار حفظ استقلال مراکز جهاددانشگاهی را یکی از راهبردهای جدی جهاددانشگاهی استان برشمرد و اظهار کرد: توسعه امکانات، افزایش تجهیزات و برنامه ریزی برای جذب نیروهای انسانی از جمله برنامه ها جهت گسترش فعالیت های جهاددانشگاهی است.

وی با اشاره به کاستی‌هایی که در دوره های قبل متوجه جهاددانشگاهی استان شده است گفت: از تلاش های مثبتی که تمامی مدیران داشتند باید تشکر شود.

سرپرست جهاددانشگاهی گیلان با اشاره به فعالیت ۵ مرکز علمی کاربردی در استان افزود: بیش از ۳ هزار دانشجو در این مراکز مشغول به تحصیل هستند.

وی ارتقای کیفی فعالیت های آموزشی جهاد و توسعه آموزش های کوتاه مدت را از اهداف مورد توجه بیان و تصریح کرد: موسسه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی با داشتن ۲ هزار دانشجو یکی از موسسات مهم جهاددانشگاهی در کشور در بخش آموزش محسوب می شود.

مهندس رسایی بررسی و ایجاد تعادل در حوزه های مختلف را یکی از اولویت های جهاددانشگاهی برشمرد و ادامه داد: تعامل با مراکز جهاددانشگاهی سایر استانها و استفاده از تجربیات و قبول پروژه های ملی از دیگر راهبردهای کاری جهاددانشگاهی استان خواهد بود.

وی فعالیت در حوزه فرهنگی را یکی از برنامه های مهم و مورد توجه در واحد استانی جهاددانشگاهی خواند و بر لزوم گسترش فعالیت های فرهنگی در حوزه های مختلف تاکید کرد.

رئیس جهاددانشگاهی گیلان بر تقویت نیازسنجی و گسترش ارتباطات در جهاددانشگاهی تاکید کرد و گفت: فصل جدیدی از فعالیت های جهاددانشگاهی در دولت تدبیر و امید اجرا می شود.

مهندس رسایی خاطرنشان کرد: استفاده از نیروهای انسانی و استعدادیابی مهم ترین مولفه ای است که مورد توجه مدیران جهاددانشگاهی استان است.

وی همچنین به موضوع بهبود وضعیت دریافتی‏ها، اصلاح وضعیت جذب نیروی انسانی و دیگر برنامه کاری خود در جهاددانشگاهی استان اشاره کرد.

سرپرست جهاددانشگاهی گیلان در پایان خطاب به مدیران دستگاه‏های اجرایی و استاندار مردمی گیلان گفت: برای حل هرگونه مشکلات می‏توانند به توانمندی و پتانسیل جهاددانشگاهی اعتماد کنند و جهاددانشگاهی تکیه گاهی خواهد بود در کنار مدیرانی که به توسعه استان می اندیشند و من تضمین می کنم که همکاران ما در جهاددانشگاهی تمام سعی و تلاش خود را در جهت حل مشکلات دستگاههای اجرایی استان بکار ببرند و موجبات توسعه و پیشرفت استان را بیش از گذشته فراهم کنند.

درباره نویسنده

117مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 موج پرس. محفوظ است.