دومین جلسه محاکمه اسحاق راستی برگزار شد

دومین جلسه محاکمه اسحاق راستی برگزار شد

موج پرس:: دومین جلسه محاکمه رییس ستاد اصلاح‌طلبان حامی میرحسین موسوی در گیلان، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار موج پرس، اسحاق راستی، رییس مجمع نیروهای خط امام (ره) گیلان و همچنین عضو شورای مرکزی و رئیس روابط عمومی خانه احزاب استان گیلان، صبح روز دوشنبه، ۱۱ آذر ۹۲، در شعبه اول تجدیدنظر دادگاه انقلاب رشت، به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین درویش‌پور، حضور یافت تا به اتهامات وارده مبنی بر «تبلیغ علیه نظام» و «توهین به رهبری»، که در دادگاه بدوی بر اساس همین دو اتهام محکوم شده بود، مجددا محاکمه شود.

جلسه نخست این دادگاه که دو هفته قبل برگزار شده بود، به دلیل اتمام وقت دادگاه، به امروز موکول شد. در این جلسه، اسحاق راستی ضمن رد کلیه اتهامات وارده، به دفاع از خود پرداخت. از جمله اتهامات مطرح شده علیه راستی می‌توان به تبلیغ علیه نظام از طریق دعوت به تحریم و عدم شرکت در انتخابات اشاره کرد.

اسحاق راستی، صاحب امتیاز و مدیرمسئول سابق هفته‌نامه گیلان بهتر، که از جانبازان انقلاب اسلامی به شمار می‌رود، در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ ریاست ستاد اصلاح طلبان حامی میرحسین موسوی در گیلان را برعهده داشت. گفتنی است که این عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان استان گیلان، پس از وقایع سال ۸۸، یک بار نیز مورد هجوم و ضرب و شتم تعدادی از نیروهای منتسب به برخی از نهادها قرار گرفته بود.

درباره نویسنده

117مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 موج پرس. محفوظ است.