پزشکیان: طرح مباحث خلاف شرع، در شأن مجلس نیست

پزشکیان: طرح مباحث خلاف شرع، در شأن مجلس نیست

موج پرس:: نماینده تبریز و اسکو با بیان این مطلب که اظهارات خلاف شرع و قانون از سوی برخی از نمایندگان نشان دهنده تناقض بین ادعا و عمل آنان است،‌ خاطرنشان کرد: برخی ادعای ولایتمداری، مسلمان بودن و اصولگرایی دارند، اما به راحتی اقداماتی انجام می‌دهند که خلاف شرع و اخلاق است.

 به گزارش شبکه ایران، مسعود پزشکیان با بیان این مطلب که کار ناپسند و نادرستی است که اتهاماتی را به عنوان جرم، نسبت به افراد مطرح کنیم، خاطرنشان کرد: به گفته مقام معظم رهبری این کار خلاف شرع است و ما باید در راستای تبعیت از فرمایشات ایشان گام برداریم.

وی با انتقاد از مطرح شدن مباحث غیر اخلاقی علیه افراد و چهره های سیاسی، تصریح کرد: مجلس عصاره فضایل ملت است و نباید در خانه ملت شاهد مطرح شدن مباحث غیراخلاقی باشیم.
نماینده تبریز و اسکو در ادامه گفت وگوی خود با خبرنگار شبکه ایران،‌ با بیان این مطلب که اظهارات خلاف شرع و قانون از سوی برخی از نمایندگان نشان دهنده تناقض بین ادعا و عمل آنان است،‌ خاطرنشان کرد: برخی ادعای ولایتمداری، مسلمان بودن و اصولگرایی دارند، اما به راحتی اقداماتی انجام می‌دهند که خلاف شرع و اخلاق است.
وی تصریح کرد: از جمله مسائل بدیهی این است که تا زمانی که جرمی علیه کسی ثابت نشده، ‌هیچ کس حق ندارد، افراد را در برابر افکار عمومی متهم و آبرویشان را خدشه دار کند. این در حالی است که متأسفانه در جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان این پدیده غیر اخلاقی از سوی برخی نمایندگان مشاهده شد.
وی با بیان این مطلب که برخی مواقع فردی که مورد اتهام قرار می گیرد، به دلیل مباحث امنیتی، نمی‌تواند در راستای دفاع از خود، اطلاعاتی را بیان کند، افزود: طرح اتهامات اثبات نشده علیه صالحی امیری در شأن مجلس نبود.

درباره نویسنده

117مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 موج پرس. محفوظ است.